Banka ve Kredi Rehberi

Yasal Uyarı

Bankakredirehberi.com Web Sitesi’ni (“Web Sitesi”) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerikler, başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikler sadece Bankakredirehberi.com ‘dan yazılı izin alınarak verilen izin kapsamında kullanılabilir. Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Bankakredirehberi.com ‘dan izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğar.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan içeriği Bankakredirehberi.com ‘dan izin almaksızın ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, aşağıda belirtilen tarife üzerinden Bankakredirehberi.com ‘a telif tazminatı ödemekle yükümlü olacağınızı bildiririz.

İçerikler 3.000,00-TL(Üç Bin Türk Lirası)

Yukarıda açıkladığımız üzere, Web Sitesi üzerinde yayınlanan içerikleri Bankakredirehberi.com ‘dan izin almaksızın kullanmanız ya da verilen iznin kapsamı dışında kullanmanız durumunda, yukarıda belirtilen tarife üzerinden telif tazminatı ödemekle yükümlü olacaksınız. Bu tarife üzerinden ödeme yapmadığınız durumda ise hem telif haklarını ihlal etmeniz hem de haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.

Saygılarımızla, Bankakredirehberi.com