Banka ve Kredi Rehberi
Kosgeb İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Yazar: - 08 Mart 2021
843
0
Kosgeb kredi başvurusu için gerekli koşulları taşıyorsanız 50.000 TL ya da 100.000 TL hibe kredi veya faizsiz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.Kosgeb kredi başvurusu sonucunda krediniz onaylanırsa devletin çalıştığı veya desteklediği bankalardan ihtiyaç kredinizi alabilir ve işinizi kurabilirsiniz.Kosgeb başvuruları için öncelikle bu sayfaya giriş yapmanız gerekmektedir. Kosgeb başvuru formlarını giriş yaptığınız sayfada bulabileceksiniz. Kosgeb işini büyütmek isteyen ya da yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilere belli şartlar altında hibe krediler ve sıfır faizli kredi imkanları sunuyor. Kosgebe başvuru şartlarını bir önceki yazımızda sizlere belirtmiştik.İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Kosgeb sadece işyeri açmak isteyen ya da işyerini büyütmek isteyen şahıs ve firmalara kredi imkanı vermektedir. Eğer normal ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız özel bankalara ya da devlet bankalarına sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredileri kişiye özel olduğu için Kosgeb tarafından desteklenmemektedir. Hibe ve sıfır faizli kredileri almak için buradaki şartları taşıyor olmanız gerekmektedir.